Naudinga informacija

Ieškote paskolos? Nežinote nuo ko pradėti? Neturite žalio supratimo, ką reikėtų žinoti prieš pildant paraišką paskolai gauti?

Gocredit.lt – Padės jums nepasimesti tarp visos informacijos, kuri sklando internete.

Apžvelgsime bei padėsime jums suprasti terminus (greitieji kreditai internetu, ilgalaikė paskola, refinansavimo paskola, paskola su užstatu) bei atsakysime į visus reikalingiausius klausimus, ką vertėtų žinoti apie paskolas, patį procesą bei jų išdavimą ir tolimesnius jūsų įsipareigojimus kredito bendrovėms.

Greitieji kreditai internetu

Greitasis kreditas Šiai dienai greitąja paskola naudojasi vis daugiau žmonių, nes tai yra patrauklus skolinimosi būdas pritrūkus pinigų iki atlyginimo, ar norint įsigyti prekę, kuriai trūksta turimų lėšų. Skolinimosi terminai dažniausiai būna nuo 14 iki 60 dienų. O paskolą galima paimti nuo 50 eurų iki 750 Eur. Procesas vyksta įprastai bei nesudėtingai. Užpildote paraišką kredito bendrovės internetiniame tinklapyje, kadangi daugelis kredito davėjų naudoja automatizuotą patikrą, kurios metu patikrinami jūsų sodros gaunamų pajamų duomenys, atsakymo dėl kredito gavimo nereikia laukti ilgai. Jeigu atsakymas būna teigiamas, pinigai jums pervedami iškarto į jūsų banko sąskaitą, kurią nurodėte bei patvirtinote pildydami paraišką. Kai kuriais atvejais: pvz., esate statutinis pareigūnas arba dirbate individualia veikla –  jūsų gali paprašyti banko išrašo už ankstesnius 3-6 mėnesius, tam, kad įvertintų ar tikrai galėsite vykdyti visus greitojo kredito įsipareigojimus.
Pliusai  Greiti pinigai kada to reikia!
Minusai Nemaža dalis žmonių patiki lengvais pinigais, čia ir dabar, todėl bėgant laikui kreditus pradėda imti vis daugiau įmonių. Tai priveda prie didelių įsiskolinimų.
Ilgalaikis kreditas Įsigijant didelę vertę turintį daiktą: automobilį, buitinę įrangą, kiekvienas iš mūsų turi papurtyti savo piniginę. Tačiau kartais taip nutinka, jog reikia dabar, o pinigų kaip tyčia pritrūksta. Ilgalaikės paskolos skirtos žmonėms, kurie nesugebėtų atsiskaityti su kredito bendrove per trumpą laiką. Todėl dažnas, kuris nori gauti tokią paskolą, sudaro su kreditus teikiančia bendrove ilgalaikę sutartį, kurios metu proporcingai – kas mėnesį moka tam tikras įmokas. Šiai dienai tokios paskolos yra vienareikšmiškai populiarios. Kadangi pinigai pasiekia jūsų banko sąskaitas per trumpa laika, o ir atsiskaityti su kredito bendrovę nereikia staiga. Kiekvieno žmogaus atvejis yra individualus bei turi būti gerai pasvertas. Prieš imant tokia paskola, visada apsiskaičiuokite jūsų šeimos turimą biudžetą tam, kad nekiltų problemų atlikinėti pagal sudarytą sutartį menesines įmokas.
Pliusai Ilgalaikė paskola, kurią grąžinti reikia per tam tikrą laikotarpį. Pinigai jus pasiekia greitai.
Minusai Didėjant paskolos išsimokėjimo terminui, taip pat padidėja ir palūkanos, kurias turėsite grąžinti. Neretai jos gali siekti daugiau nei trečdalį jūsų pasiskolintos sumos. Bet viskas priklauso nuo kredito bendrovės, jūsų mokumo įvertinimo bei tinkamo kreditoriaus pasirinkimo.
Refinansavimo paskola Šioje vietoje metas sugrįžti į realybę. Daugybė žmonių susiduria su skolomis, kurios susidaro dėl pagrindinės priežasties – neatsakingo skolinimosi. Kitaip tariant, greitosios paskolos, ilgalaikiai kreditai imami neapskaičiavus savo galimybių mokėti laiku įmokas. Žmonės bando išeiti iš šios situacijos lengviausiu būdu – imdami vis daugiau kreditų iš skirtingų bendrovių. Taip yra todėl, kad nutolinama kreditų įmokos diena, tačiau juk problema neišsisprendžia! Imdami vis naują greitąjį kreditą klimpstate į vis didesnes skolas. Tokiu atveju primygtinai rekomenduojame sustoti bei pažvelgti į viską realiu kampu. Jeigu negalite išsimokėti jau susikrovusių paskolų, giminaičiai ar patys artimiausi žmonės negali jums paskolinti šios sumos – į pagalbą ateina Refinansavimo paskola. Refinansavimas veikia paprastu būdu. Kreditorius įvertinęs jūsų mokumą apjungia visus jūsų įsikolinimus į vieną bei refinansuoja jūsų turimas skolas kitoms kreditą teikiančioms bendrovėms. Tokiu būdu jūs išsilaisvinate iš psichologiškai nepakeliamų pančių ir tampate laisvesnis žmogus! Po to, kai sudaroma sutartis su refinansavimą taikiančia bendrove, jūs išsivaduojate, nes nuo šiol už paimtą paskolą reikės mokėti tik vienai bendrovei!
Pliusai Tampate laisvesnis žmogus psichologine prasme, nebespaudžia skolos, per kurias kentėjote jūs ir jūsų artimieji. 
Minusai Padidėja bendros sumos paskolos dydis, priklausomai nuo to, kuriam laikotarpiui bei kokia suma yra skolinamasi. Tačiau, apjungiate visų kreditorių įsipareigojimus ir mokate tik vienai, refinansavimo paskolą teikiančiai, bendrovei.
 Paskola su užstatu Paskola su užstatu – dar vienas skolinimosi būdas, kada reikia gauti pakankamai didelę pinigų sumą, įsigyti naują automobilį, brangią prekę arba būstą. Mokėjimo periodas gali būti iki 30 metų. Galite gauti ilgalaikę paskolą įkeičiant savo turimą nekilnojamą turtą: žemę, namą, sodybą , sklypą ir t.t. Šis paskolos būdas tinkamas tiems, kurie planuoja turėti reikiamą pinigų suma dabar, nelaukiant ilgus metus taupant. Su paskolos kreditoriumi apsvarstysite bei aptarsite reikiamą paskolos sumą bei, žinoma, paskolos už užstatą detales ir grąžinomo bei mokėjimo terminus. Prieš imant šią paskolą, siūlome pasidomėti palūkanomis, pasverti ar galėsite panešti ant savųjų pečių ilgalaikius įsipareigojimus.
Pliusai Galima didelė bei ilgalaikė paskola. Galima pasirinkti mokėjimo metoda: Linijinis (kada mokama kiekvieną mėnesį tokią pačią nekintančią įmoką) arba anuitetinės įmokos (kada mokama mažėjančiomis paskolos įmokomis).
Minusai Ilgalaikiai įsipareigojimai.