informacija@gocredit.lt

Paskolų refinansavimas

GoCredit.lt – Pateikiame kreditorius, kurie gali jums padėti išbristi iš tūrimų skolų.

Refinansavimas yra išsigelbėjimas tiems žmonėms, kurie neapskaičiavo savo galimybių skolinantis iš greitųjų kreditų, lizingo bendrovių ir t.t.Su refinansavimo paskola vėl galėsite lengviau atsikvėpti, kadangi mokėti tūrėsite tik vienai refinansavimo paskolas teikiančiai bendrovei. Tokiu būdu palaipsniui vėl atsistosite ant kojų ir tapsite finansiškai nepriklausomas nuo kitų.

Refinansuotojai PrivalumaiNuorodos
 credit24-lt-logoInformacija nepateikiama, kreipkitės telefonu: 8 700 80020 arba el.paštu info@credit24.lt 
 bigbank_logoBigbank siūlomas refinansavimas: nuo 300 iki 15 000 EUR.
Galimybė apjungti iki 5 kreditorių.
Asmenims nuo 22 metų.
 
 finbee-logoTarpusavio skolinimosi platforma Finbee.
Refinansuojama iki 6000 EUR. Mažos palūkanos.
 
 manopaskolaKredito unija „Sostinės kreditas“ – Mano paskola.
Patrauklios palūkanos. Refinansavimas galimas Vilniaus apskrities gyventojams. Platesnė informacija telefonu: (8-5) 240 9389
 
 Mogo_lt_logoRefinansavimą gausite per 1 valandą. Galimybė refinansuoti nuo
500 iki 15 000 EUR.
 
 taupkase2Refinansavimo suma iki 50000 EUR. Mažos palūkanos. Iki 7 kreditorių apjungimas. Atsakymas per 24h. Geros mėnesinės įmokos. 
 bobutes paskolaRefinansuojama suma iki 5000 EUR. Daugiau informacijos telefonu: 870080070 darbo laikas: I-V 8-21, VI-VII 10-18.  
 smspinigaiRefinansuojama suma nuo 500 iki 4000 EUR! Refinansuoja:

  • Greituosius kreditus
  • Lizingus/atidėjimus
  • Kitus bankus
  • Kredito unijas
  

Kada reikalinga refinansavimo paskola?

Jaučiate, jog gyventi tapo nebemiela dėl užvirtusių piniginių įsipareigojimų? Nebegalite ramiai gyventi dėl nesiliaujačių skambučių, raginančių kuo greičiau atsiskaityti kreditoriams?

Viskas gerai, kiekvienas žmogus daro klaidų, kurios ateityje pakenkia jo asmeninei erdvei. Finansiniai įsipareigojimai yra be galo skaudūs, dėl jų kenčiate tiek jūs, tiek jūsų aplinkoje esantys žmonės. Nuolatos mąstoma, kaip išbristi iš kreditų, tačiau dauguma atvejų atsitrenkiama į sieną ir gaunasi užburtas ratas.

Užteks galvoti, metas veikti! Daugelis žmonių stengiasi bent pratęsinėti paskolas tam, kad netaptų skolininkais. Tačiau siūlome pabusti ir pažvelgti tiesai į akis! Pamėginkime įsivaizduoti: esate skolingi trims kredito bendrovėms apvalią sumą, kurios padengti savo lėšomis nesugebėsite. Mėnesio pabaigoje skaičiuojate paskutinius centus tam, kad galėtumėte pratęsti paimtus kreditus, tačiau pasiskolinta suma kaip nemažėja, taip nemažėja.. Taip darote mėnesį, du, tris, šėšis, METUS ir daugiau! Kiek pinigų išleidžiate tam? UŽTEKS! Jeigu jau prisidarėte tokių problemų, kreipkitės į refinansavimo kredito paslaugas teikiančias bendroves! Sudarę sutartį, atsikratysite visą šį laiką taip spaudusios finansinės naštos. Taip, jūs būsite skolingi, taip jums tebereikės mokėti, bet pagalvokite, kiek pinigų ir sveikatos sutaupysite, kai reikės mokėti tik VIENAI bendrovėi, o ne TRIMS ar daugiau. Nebereikės pratęsinėti, o ramiai mokėsite mėnesines įmokas, kuriomis padengsite refinansuotą sumą bei vėl tapsite finansiškai nepriklausomas!

Patarimai: Geriau turėkite iš karto kelis variantus, pagalvokite bei apsvarstykite kiekvienos refinansavimo kredito įmonės pasiūlymus. Apžvelkite ir perskaitykite sutartis, pasidomėkite, kiek palūkanų prie skolinamos sumos jums teks papildomai grąžinti. Linkime sėkmės išbrendant iš finansinės duobės!

 

Informacija pateikta: GoCredit.lt