informacija@gocredit.lt

Ilgalaikės paskolos

 Pateikiame sąrašą kreditorių, kurie teikia ilgalaikes paskolas:
 Taikydamiesi prie naujovių bei didėjančio gyvenimo ritmo, kreditoriai tobulėja ir stengiasi išlaikyti senus klientus bei pritraukti naujus siūlydami ilgalaikes paskolas, kurios yra priimtinesnės žmonėms, kuriems reikia didesnės skolinimosi sumos.
 GoCredit.lt pateikia kreditorius, kurie siūlo geras paskolos grąžinimo palūkanas bei ilgalaikius terminus.

Paskolos davėjaiKodėl verta rinktis? Maksimali suma. Maksimali trukmė.Nuorodos
vivus-lt-logo
3 mėnesiai be palūkanų! Lanksčios sąlygos gauti greitąjį,bei vartojimo kreditą.
Paskola iki: 3000EUR
Terminas iki: 24Mėn.
ecocredit
Paprasta registracija! Galima atidėti paskolos įmokas iki 3 mėnesių.
Paskola iki: 1400EUR
Terminas iki: 24Mėn.
 
bigbank_logo
Akcijos paskoloms su NT užstatu,
60 dienų nemokamo grąžinimo garantija.
Gali skolintis asmenys nuo 22metų.
Paskola iki: 145000
Terminas iki: 15 metų.
credit24-lt-logo
Greitos paskolos. Galimybė pasiskolinti tiek greitąjį kreditą, tiek vartojimo paskolą. Yra galimybė anksčiau grąžinti paskolą.
Paskola iki: 3000EUR
Terminas iki: 36Mėn.
finbee-logo
Tarpusavio skolinimosi platforma,
Mažos palūkanos,
Paskolų aukcionai.
Paskola iki: 6000EUR
Terminas iki: 60Mėn
 
manopaskola
Vartojimo paskolos be turto įkeitimo,
Metinės palūkanos nuo 12%.
Paskolos išduodamos tik Vilniaus ir Trakų rajonuose
gyvenantiems ar besimokantiems asmenims.
Paskola iki: 10000EUR
Terminas iki: 60Mėn.
 
popkreditas
Paskolos iki 3000Eur. Dažnai taikomos nuolaidos!
Paskola iki: 3000EUR
Terminas iki: 36Mėn.
taupkase2
Ilgalaikės paskolos! Mažas palūkanų procentas.
Paskola iki: 30000EUR
Terminas iki :60Mėn.
pinigine.lt
Nemokamas paskolos atidėjimas.
Lojalumo programa.
Paskola iki: 3000EUR
Terminas iki: 48Mėn.

Ilgalaikės paskolos – kada žmonės jas ima?

Visiems nuo kažko tenka pradėti, naujas gyvenimo etapas, būsto klausimo problemos, naujo automobilio įsigijimas, namų apyvokos reikmenys, o, galbūt, tiesiog brangus pirkinys, kurį norime tūrėti. Visiems šis jausmas pažįstamas. Deja, Lietuvoje daugelis žmonių negali sau leisti tokios prabangos, paprasčiausiai pritrūksta pinigų. Šioje vietoje mums į pagalbą ateina ilgalaikės paskolos! Būstą, prekę ir kt. galite įsigyti sudarę sutartį su paskolas teikiančia bendrove. Šioje vietoje iškyla klausimas – kur skolintis? Atsakymas – kur geresnės sąlygos! Visada, prieš ruošdamiesi imti ilgalaikę paskolą, pasverkite savo galimybes, pasidomėkite kreditų bendrovėmis, jų siūlomomis sumomis, palūkanomis, mėnesinėmis įmokomis. Jeigu tvirtai apsisprendėte, jus tenkina sąlygos bei žinote, jog galėsite laiku mokėti įmokas, galite pradėti pildyti paraišką Ilgalaikiam kreditui gauti.  Jūsų užgaidos bus patenkintos, tačiau nepamirškite, jog tūrėsite šiokių tokių įsipareigojimų kredito bendrovei.

Kur geriausia skolintis bei rasti tinkamą kreditorių?

Šioje vietoje jums ranką bei pagalbą apsispręsti ištiesia GoCredit.lt tinklalapis. Mes pateikiame kredito bendroves, kurios teikia šias paskolas žmonėms! Skelbiame bei pateikiame naujausią informaciją paskolos ieškantiesiems vienoje vietoje tam, kad nereikėtų blaškytis po margą internetinių puslapių rojų.Veikiausiai suprantate, PINIGAI tai nėra žaidimas, interneto platybėse lengvai galima pasiklysti  ir užeiti į netinkamo arba klaidingo turinio svetainę, kurioje siūloma paimti tai, kas galimai neegzistuoja. Nemažai žmonių būna apgauti. Dažniausiai, tai tokie asmenys, kurie bando skolintis iš neaiškių kreditų davėjų, pervėda jiems pinigus, pasidalina savo asmenine konfindencialia informacija, kuri turi būti prieinama tik jam pačiam. Tam, kad taip nenutiktų, šiame puslapyje dalinamės laiko patikrintomis kredito bendrovėmis, dėl kurių galite būti ramūs. Asmeniniai duomenys tretiesiems asmenims nenutekės! Tokiu būdu jausitės saugūs ir nepatirsite sunkumų bei nesusipratimų ateity.
Esu įsiskolinęs, ar man gali padėti ilgalaikė paskola?
 Atsakymas – vienareikšmiškai taip. Jeigu jus užpuolė finansinės problemos ir jaučiate, kad įklimpote iki ausų, ir nesugebate atsiskaityti su kitomis kredito bendrovėmis – Ilgalaikė paskola arba refinansavimo paskola gali būti jūsų vienintelis išsigelbėjimas tam, kad dar labiau nenuklimptumėt į skolų liūną.

Kaip tai veikia?

Esminė problema – besaikis pinigų troškimas. Kodėl nepaėmus, jeigu duoda? Kam grąžinti, jeigu galėsiu pratęsti, o prireikus, paimti dar vieną? Norėtume jus pažadinti iš šio saldaus miego. Taip, pinigų jūs tikrai turėsite ir taip galėsite paimti iš kitų bendrovių. Tačiau prisiminkite, jog po saldaus miego kažkada teks prabusti! Ir kai apsidairysite, suprasite, jog esate iki kaklo įklimpę į skolas. Pinigų nebeužteks pratęsinėti paskolas, o ir grąžinti nelabai pavyks. Čia į pagalba jums ateis Refinansavimo arba ilgalaikės paskolos. Jeigu norėsite refinansuoti jau turimas paskolas, jums reikės kreiptis į bendrovę, iš kurios ketinate paimti pinigus, tam, kad galėtumėte susimokėti kitoms įmonėms. Kredito davėjas, apjungs visus jūsų įsipareigojimus į vieną, sumokės už jus bendrovėms, kuriose turite jau paėmę paskolą, po viso šito jūs galėsite ramiau atsikvėpti. Kodėl? Todėl, kad jūs nesate skolingas kitiems, jūs nuo šiol skolingi vienai kredito bendrovei! Nebereikia pratęsinėti paskolos, nereikia galvoti kaip sumokėti iš karto kelioms – jūs paprasčiausiai tampate laisvesnis, nes pagal pasirašytą naują sutartį su nauju paskolos davėju, mokėsite mėnesines įmokas tik jiems! Valio! Nepamirškite, jog ne visi asmėnys gali tikėtis gauti refinansavimą. Kartais reikia palikti užstatą arba tūrėti laiduotoją. Retkarčiais prašomos sumos, net ir su laiduotoju, jums gali nepavykti gauti. Tokiu atveju mėginkite įkalbėti artimuosius, jog reikalingą paskolą imtumėte bendrai!